Par uzņēmumu un ta darba principiem

Mēs strādājam ar uzņēmumiem no visas pasaules. Esam strādājuši gan ar privātpersonām ,gan ar vidējiem uzņēmumiem un ar lielām korporācijām un vienmēr esam apmierinājuši klientu velmes. Esam strādājuši dažādos kontinetos ,dažādos tirgos. Esam strādājuši ar klientiem Ziemeļamerikā, ar ASV un Kanādu. Ikdienā veicam sadarbību un strādājam ar dažādām Eiropas valstīm,kā arī esam veikuši sadarbību ar šīm visām valstīm , Austriju, Dāniju , Franciju ,Grieķiju ,Islande, Latviju, Lietuvu, Luksemburgu, Maltu, Nīderlandi, Norvēģiju, Poliju, Slovākiju, Slovēniju, Somiju, Šveici, Ungāriju , Vāciju, Zviedriju,Īriju ,Apvienotā karaliste,jeb anglija. Krieviju, Ukrainu , Baltkrieviju, Spāniju, Itāliju, Ķīnu, Igauniju.

Mēs vienmēr strādājam ar augstāko atdevi, tā lai klienti vienmēr būtu apmierināti visās pasaules malās. Mēs vienmēr izpildam klientu velmes un cenšamies izveidot maksimāli labāko risinājumu katram klientam individuāli.

Mēs piegādājam mūsu produkciju, sausi kaltētu malku, kūdras briketes, iekurus, RUF un parastās briketes, Kaltētus, ēvelētus materiālus, Kaltētus kokmateriālus, Palešu dēļu sagataves, Paletes, Palešu borti, Virpotus un mizoti koka mieti, un daudz citus kokmateriālus un kurināmos , vienmēr laikā un pēc iespējas ātrāk ,lai klientiem nevajadzētu gaidīt ilgu laiku. Kā arī mēs mūsu kravas vienmēr izveidotas tā ,lai nekas netiktu sabojāts. Un visi materiāli un produkcija saglabātu augstāko kvalitāti.

Mēs transportējam mūsu produkciju uz visām pasaules valstīm kur to var nogādāt ar Kuģiem, Autotransportu , Dzelzceļu. Sadarbojamies ar visām ostām un vienmēr atrodam lētākos un ātrākos transportēšanas veidus. Arī veicam piegādes līdz jūsu durvīm . Vienmēr arī ir opcija pašiem savākt materiālus vai produktus no mūsu bāzes Latvijā ,nogādāt tos ar savām transporta kompānijām. Parasti piegāde līdz Īrijai ,vai Apvienotajai karalistei ,Anglijai ir līdz 3nedēļām ar kuģu transportu.

Ir iespējas arī veikt ar mums ilgtermiņa sadarbības ,jo mēs spējam nodrošināt lielus kvantumus ar dažādu produkciju vai materiāliem.