Par mums

Laipni lūdzam Dockers LLC – jūsu uzticamais kokapstrādes partneris kopš 1998. gada. Mūsu saistības: kvalitāte, uzticamība un atbildība kokapstrādes jomā.

Kvalitātes nodrošināšana: Dockers LLC nodarbojas ar augstākās kvalitātes kokmateriālu, koka izstrādājumu, granulu, brikešu un kokogļu vairumtirdzniecību. Mūsu stingrais atlases process nodrošina, ka katra prece atbilst augstākajiem standartiem un sertifikātam, garantējot jūsu apmierinātību.

Gadu desmitiem ilga pieredze: Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Dockers LLC ir uzticams spēks kokrūpniecībā un kokrūpniecībā. Mēs esam veiksmīgi apkalpojuši vairāk nekā 20 valstis, izpelnoties izcilības reputāciju visā pasaulē.

Punktualitāte un precizitāte: Mēs saprotam, cik svarīga ir savlaicīga piegāde. Mūsu komanda katram projektam pieiet ar lielu atbildības sajūtu, nodrošinot, ka visas jūsu vajadzības tiek apmierinātas ar precizitāti un rūpību.

Mūsu produkcija

Kokapstrādes specialitātes: Izpētiet Dockers daudzveidīgo augstākās kvalitātes kokapstrādes produktu klāstu, kas pielāgots jūsu unikālajām vajadzībām:

Žāvēti un ēvelēti zāģmateriāli: ideāli piemēroti būvniecībai un mēbeļu ražošanai, mūsu kokmateriāli nodrošina izturību un konstrukcijas integritāti.

Premium 6 mm un 8 mm ENplus sertificētas granulas: efektīvas un videi draudzīgas mūsu ENplus A1 un A2 granulas ir lieliski piemērotas dzīvojamo un komerciālo telpu apkurei.

Koksnes briketes: no RUF koksnes briketēm līdz bērza un skujkoku iespējām mūsu produkti nodrošina efektīvus un ilgtspējīgus apkures risinājumus.

Torf briketes: atklājiet mūsu augstas kvalitātes torf briketes, kas piedāvā lielisku alternatīvu efektīvai apkurei.

Kokogļu briketes: mēs piedāvājam augstākās kvalitātes kokogļu briketes, kas pazīstamas ar savu augstas kvalitātes, vienmērīgu degšanu un piemērotību dažādiem grilēšanas un ēdiena gatavošanas darbiem.

Paletes, specializētie koka izstrādājumi un saplāksnis: mūsu paletes, dēļi, stabi un saplāksnis ir izstrādāti, lai nodrošinātu izturību un stabilitāti transportēšanas un uzglabāšanas laikā.

Izturīgi un daudzpusīgi noapaļoti koka mieti: izvēlies, kas ir lieliski piemēroti dažādām ainavu un lauksaimniecības vajadzībām.

Finieris/saplāksnis: mēs piedāvājam daudzveidīgu augstas kvalitātes saplākšņa iespēju klāstu, kas atbilst dažādām kokapstrādes vajadzībām ar uzticamību un izcilu meistarību.

Globālā klātbūtne, vietējais pakalpojums: Atrodamies Latvijā, Rīgā, uz vietas uzturam ievērojamu inventāru tūlītējai piegādei. Dockers LLC aktīvi nodarbojas ar eksporta un importa operācijām, nodrošinot augstas kvalitātes produktus uz dažādām Eiropas vietām un ārpus tās.

Klientu uzticēšanās un atzīšana: Mūsu apņemšanās veikt savlaicīgu, atbildīgu darbu ir izpelnījusies mums vērtīgu klientu uzticību un atzinību visā pasaulē. Viņi paļaujas uz mums, lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti un profesionālu apkalpošanu.

Sadarbības aizstāvji: Mēs uzņēmumā Dockers LLC ticam cilvēku sadarbības spēkam. Mēs strādājam roku rokā ar saviem klientiem, partneriem un kopienām, lai radītu ilgtspējīgus risinājumus un veicinātu progresu. Izpētiet mūsu augstākās kvalitātes koka izstrādājumu klāstu, tostarp koksnes briketes, granulas un kokogles, un izbaudiet Dockers LLC atšķirības jau šodien.

Esam par cilvēcīgu sadarbību!

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā granulas?

Jūs vienmēr varat atrast pašreizējo granulu cenas mūsu tiešsaistes veikalā vietnē https://www.dokers.lv

Vai granulu cena ietver PVN?

Granulu cena, kas tiek rādīta pirms produkta pievienošanas grozam, neietver PVN. Granulu iegādei ir trīs PVN likmes:

 • 0% – juridiskām personām, kas ir PVN maksātāji;
 • 12% – fiziskām personām;
 • 21% – juridiskām personām, kas nav PVN maksātāji.

Atbilstošā PVN likme tiks piemērota iepirkumu grozā, kad klientam norādīs savu statusu.

  Vai granulas ir pieejamas?

  Ja mūsu tiešsaistes veikalā ir iespēja iegādāties granulas un nav paziņojuma, kas norāda, ka granulas ir izpārdotas, tad tās ir pieejamas, un jūs varat droši veikt pasūtījumu.

  Cik ilgi notiek granulu piegāde?

  Granulu piegādes laiks ir mainīgs un atkarīgs no pieprasījuma un sezonas. Pavasarī un vasarā piegāde var ilgt no 5 līdz 10 darba dienām, bet rudenī un ziemā tas var aizņemt līdz pat 15 darba dienām. Bet lielākoties mūsu loģistikas uzņēmums to piegādā šajos 5-10 dienās.

  Cik maksā piegāde?

  Piegādes izmaksas būs redzamas iepirkumu grozā un tiks aprēķinātas automātiski, ņemot vērā vēlamo granulu daudzumu un precīzo piegādes adresi (pastkoda norāde ir obligāta).

  Cikas daudz granulu var piegādāt vienā automašīnā?

  Vienā piegādē ir iespējams pārvadāt no 1 līdz 10 granulu paletes. Ja pasūtījumā ir vairāk nekā 10 paletes, tiks nodrošinātas divas automašīnas piegādei.

  Kāda veida automašīna veic piegādi?

  Automašīna, kas ierodas piegādes vietā, ir aptuveni 12 tonnu svars, 9 metri garš, 2,45 metri plats un 4 metri augsts. Transportlīdzeklis ir aprīkots ar pacēlāju, lai izkrautu paletes no automašīnas, un paletes riteņiem, lai pārvietotu tās no pacēlāja. Lūdzu ņemiet vērā, ka vadītājs pārvietos paletes tikai 5 metru attālumā no automašīnas atrašanās vietas.

  Kas jānodrošina veiksmīgai piegādei?

  Ja nav iespējams piegādāt kravu saņēmēja vainas dēļ, tiks uzskaitīti izdevumi preces atgriešanai tuvākajā Schenker terminālā.
  Ceļā nedrīkst būt ierobežojumi svara ziņā. Standarta piegāde tiek veikta ar transportlīdzekļiem, kuru pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Ja klientam ir ierobežojumi attiecībā uz piekļuves ceļa platumu vai augstumu, ir iespēja izvēlēties:

  • Piegādi sadalīt un veikt ar automašīnu, kuras pilnais svars nepārsniedz 5 tonnas un var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus. Klientam radīsies papildu piegādes izmaksas (50% no kopējām piegādes izmaksām par katru papildu braucienu).
  • Piegādi ar autobusu, kurš var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus, pārkraujot terminālā un veicot paletes iepakošanu. Klientam ir iespēja izvēlēties manuālu iepakošanu, jo vienas vienības svars nedrīkst pārsniegt 500 kg.

  Ir svarīgi, lai piegādēm uz privātmāju rajoniem vadītājam būtu iespēja izbraukt no piegādes vietas. Tas nozīmē drošu pagriešanās manevru veikšanu vai izbraukšanu pretējā pusē (neizmantojot atpakaļskatu).
  Saņēmējam ir jāatbild uz vadītāja zvaniem.
  Piegādes nav paredzēts manipulators.
  Piekļuves ceļam un vārtu platumam jābūt vismaz 4 metriem. Ceļa segumam jābūt stabiliem un stingriem, lai droši uzņemtu kravas transportlīdzekli, kura pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Lūdzu pārliecinieties, ka zemākašu zari neaizkavē automašīnas piekļuvi. Ziemā ceļa piekļuvei jābūt attīrītai.
  Piegādēm uz privātmāju rajoniem ir jānodrošina pietiekami liela, atvērta zona kravas transportlīdzekļa manevrēšanai.
  Lai izkrautu paletes no automašīnas, ir nepieciešams stabils grunts segums, uz kura var izmantot paletes riteņus, lai pazeminātu paletes. Ja izkraušanas vieta ir ar zāli, grantiņu vai smilšu segumu, lūdzu sagatavojiet stingru materiālu (dēļi, metāla/ koka plāksnes u.c.), uz kura paletes var novietot.

  Vai vadītājs ienesīs granulas telpā?

  Piegādes pakalpojumā nav iekļauts granulu ienesīšana telpā, un šo pakalpojumu nevar pasūtīt.

  Kā tiks informēts pasūtījuma piegāda?

  Dienā, kad jūsu pasūtījums tiek nodots kurjeram, jūs saņemsiet SMS no DB Schenker uz norādīto tālruņa numuru pasūtījumā. Atverot saņemto ziņojumā nosūtīto tīmekļa saiti, jūs varat apstiprināt piedāvāto piegādes datumu vai izvēlēties ērtāku. Piegādes dienā vadītājs zvanīs 1 stundu iepriekš pirms ierašanās. Šajā dienā jums jāgaida kurjers.

  Kā varu veikt samaksu par granulu pasūtījumu?

  Tiešsaistes veikalā jums ir iespēja samaksāt ar kredītkarti vai izmantot tiešsaistes banku savām pirkumiem. Visas maksājuma darījumus, kas tiek veikti SIA “Dokers” tiešsaistes veikalā, ir droši, un garantēta maksātāja datu pilnīga aizsardzība. Skaidrā naudā var maksāt tikai iegādājoties produktus mūsu vietā.

  Vai es varu pats izņemt granulas no rūpnīcas?

  Klientiem ir iespēja iegādāties granulas mūsu tiešsaistes veikalā un pašiem izņemt tās no mūsu rūpnīcas, kas atrodas adresē Institūta iela 1b, Salaspils, Salaspils pilsēta, Salaspils novads, LV-2169. Bet pirms tam jums jāzvana pa numuru +371 27880012, lai vienotos par izgādes laiku. Maksājumu par granulu iegādi var veikt tiešsaistē veikalā, un tad jūs varat paši saņemt produktus mūsu vietā; skaidrā naudā samaksu pieņems tikai pasūtot mūsu vietā.

  lvLatvian