Mēs iepērkam materiālus

Dokers uzskata jūsu koksnes resursus par svarīgiem. Mēs iepērkam dažādus kokmateriālus – ozolu, bērzu, skuju koku un citus! Kā arī mēs iepērkam dažāda veida briketes ,RUF briketes, Granulas, En+1A un Ne plus 2A , Industriālas granulas, Malku kaltētu , Kokogles, Kūdras Briketes un daudzus citus kokmateriālus. Skatiet zemāk redzamo tabulu, lai uzzinātu vairāk,kādas preces mums ir aktuālas.. Ja jums ir koksne pārdošanai, mēs esam jūsu uzticamais partneris, kas palīdzēs pārvērst šos resursus par peļņu. Šeit ir iemesli, kāpēc jūs vēlētos pārdot savu koksni mūsu uzņēmumam.

SortimentsSugaSvars(tonnas)Paletes(gabali)
IepērkOzols RUF24 t24 gab.
IepērkBērzs RUF24 t24 gab.
IepērkSkuju koks RUF24 t24 gab.
IepērkNe+1A Granulas24 t24 gab.
IepērkIndustriālas granulas24 t24 gab.
IepērkKokogles24 t24 gab.
IepērkEURO Paletes24 t10 000 gab.
IepērkBērzs, Alksnis KD24 t24 gab.

Taisnīgas un konkurētspējīgas cenas
Mēs lepojamies ar taisnīgām un konkurētspējīgām cenām jūsu koksnes materiāliem. Mūsu ekspertu komanda novērtē jūsu koksnes kvalitāti un daudzumu, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat labāko vērtību par savu koksni. Mēs uzskatām, ka savstarpēji izdevīgas sadarbības pamats ir taisnīgs darījums.

Efektīvs process
Mēs esam optimizējuši mūsu iepirkuma procesu, lai to padarītu pēc iespējas vienkāršāku un efektīvāku jums. No sākotnējās saziņas līdz galīgajam maksājumam, mēs cenšamies nodrošināt bezrūpīgu pieredzi. Mūsu komanda strādās ciešā sadarbībā ar jums, lai nodrošinātu gludu darījumu.

Ilgtspējība un atbildība
Dokers ir apņēmies rīkoties atbildīgi un ilgtspējīgi. Mēs saprotam vides aizsardzības un ētikas nozīmi mūsdienu pasaulē. Kad jūs pārdodat mums savu koksni, jūs varat būt pārliecināti, ka tas tiks izmantots atbildīgi un atbilstoši visiem piemērojamiem noteikumiem.

Klientu atbalsts
Mūsu klientu atbalsta komanda ir šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un palīdzētu jums visā pārdošanas procesā. Mēs novērtējam atklātu komunikāciju un esam apņēmušies izpildīt jūsu vajadzības.

Izvēloties Dokers par savu partneri, jūs ne tikai iegūstat uzticamu pircēju savam koksnes materiālam, bet arī veicināt atbildīgu resursu pārvaldību. Mēs ticam ilgstošām attiecībām ar mūsu piegādātājiem un gaidām iespēju sadarboties ar Jums.

Materiāli

Iepērkam zemāk redzamos materiālus. Esam gatavi iegādāties jūsu piedāvātos materiālus, bet ja ir kādi jautājumi, neskaidrības vai speciāli piedāvājumi, lūdzu aizpildat zemāk redzamo formu vai rakstiet uz wholesale@dockers.lv.

Rakstiet mums!

Sazinieties ar mums šodien, lai pārrunātu, kā mēs varam palīdzēt jums pārvērst jūsu koksni par peļņas avotu. Kopā mēs varam sasniegt panākumus, vienlaikus veicot pozitīvu ietekmi uz vidi un rūpniecību.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vārds Uzvārds

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā granulas?

Jūs vienmēr varat atrast pašreizējo granulu cenas mūsu tiešsaistes veikalā vietnē https://www.dokers.lv

Vai granulu cena ietver PVN?

Granulu cena, kas tiek rādīta pirms produkta pievienošanas grozam, neietver PVN. Granulu iegādei ir trīs PVN likmes:

 • 0% – juridiskām personām, kas ir PVN maksātāji;
 • 12% – fiziskām personām;
 • 21% – juridiskām personām, kas nav PVN maksātāji.

Atbilstošā PVN likme tiks piemērota iepirkumu grozā, kad klientam norādīs savu statusu.

  Vai granulas ir pieejamas?

  Ja mūsu tiešsaistes veikalā ir iespēja iegādāties granulas un nav paziņojuma, kas norāda, ka granulas ir izpārdotas, tad tās ir pieejamas, un jūs varat droši veikt pasūtījumu.

  Cik ilgi notiek granulu piegāde?

  Granulu piegādes laiks ir mainīgs un atkarīgs no pieprasījuma un sezonas. Pavasarī un vasarā piegāde var ilgt no 5 līdz 10 darba dienām, bet rudenī un ziemā tas var aizņemt līdz pat 15 darba dienām. Bet lielākoties mūsu loģistikas uzņēmums to piegādā šajos 5-10 dienās.

  Cik maksā piegāde?

  Piegādes izmaksas būs redzamas iepirkumu grozā un tiks aprēķinātas automātiski, ņemot vērā vēlamo granulu daudzumu un precīzo piegādes adresi (pastkoda norāde ir obligāta).

  Cikas daudz granulu var piegādāt vienā automašīnā?

  Vienā piegādē ir iespējams pārvadāt no 1 līdz 10 granulu paletes. Ja pasūtījumā ir vairāk nekā 10 paletes, tiks nodrošinātas divas automašīnas piegādei.

  Kāda veida automašīna veic piegādi?

  Automašīna, kas ierodas piegādes vietā, ir aptuveni 12 tonnu svars, 9 metri garš, 2,45 metri plats un 4 metri augsts. Transportlīdzeklis ir aprīkots ar pacēlāju, lai izkrautu paletes no automašīnas, un paletes riteņiem, lai pārvietotu tās no pacēlāja. Lūdzu ņemiet vērā, ka vadītājs pārvietos paletes tikai 5 metru attālumā no automašīnas atrašanās vietas.

  Kas jānodrošina veiksmīgai piegādei?

  Ja nav iespējams piegādāt kravu saņēmēja vainas dēļ, tiks uzskaitīti izdevumi preces atgriešanai tuvākajā Schenker terminālā.
  Ceļā nedrīkst būt ierobežojumi svara ziņā. Standarta piegāde tiek veikta ar transportlīdzekļiem, kuru pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Ja klientam ir ierobežojumi attiecībā uz piekļuves ceļa platumu vai augstumu, ir iespēja izvēlēties:

  • Piegādi sadalīt un veikt ar automašīnu, kuras pilnais svars nepārsniedz 5 tonnas un var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus. Klientam radīsies papildu piegādes izmaksas (50% no kopējām piegādes izmaksām par katru papildu braucienu).
  • Piegādi ar autobusu, kurš var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus, pārkraujot terminālā un veicot paletes iepakošanu. Klientam ir iespēja izvēlēties manuālu iepakošanu, jo vienas vienības svars nedrīkst pārsniegt 500 kg.

  Ir svarīgi, lai piegādēm uz privātmāju rajoniem vadītājam būtu iespēja izbraukt no piegādes vietas. Tas nozīmē drošu pagriešanās manevru veikšanu vai izbraukšanu pretējā pusē (neizmantojot atpakaļskatu).
  Saņēmējam ir jāatbild uz vadītāja zvaniem.
  Piegādes nav paredzēts manipulators.
  Piekļuves ceļam un vārtu platumam jābūt vismaz 4 metriem. Ceļa segumam jābūt stabiliem un stingriem, lai droši uzņemtu kravas transportlīdzekli, kura pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Lūdzu pārliecinieties, ka zemākašu zari neaizkavē automašīnas piekļuvi. Ziemā ceļa piekļuvei jābūt attīrītai.
  Piegādēm uz privātmāju rajoniem ir jānodrošina pietiekami liela, atvērta zona kravas transportlīdzekļa manevrēšanai.
  Lai izkrautu paletes no automašīnas, ir nepieciešams stabils grunts segums, uz kura var izmantot paletes riteņus, lai pazeminātu paletes. Ja izkraušanas vieta ir ar zāli, grantiņu vai smilšu segumu, lūdzu sagatavojiet stingru materiālu (dēļi, metāla/ koka plāksnes u.c.), uz kura paletes var novietot.

  Vai vadītājs ienesīs granulas telpā?

  Piegādes pakalpojumā nav iekļauts granulu ienesīšana telpā, un šo pakalpojumu nevar pasūtīt.

  Kā tiks informēts pasūtījuma piegāda?

  Dienā, kad jūsu pasūtījums tiek nodots kurjeram, jūs saņemsiet SMS no DB Schenker uz norādīto tālruņa numuru pasūtījumā. Atverot saņemto ziņojumā nosūtīto tīmekļa saiti, jūs varat apstiprināt piedāvāto piegādes datumu vai izvēlēties ērtāku. Piegādes dienā vadītājs zvanīs 1 stundu iepriekš pirms ierašanās. Šajā dienā jums jāgaida kurjers.

  Kā varu veikt samaksu par granulu pasūtījumu?

  Tiešsaistes veikalā jums ir iespēja samaksāt ar kredītkarti vai izmantot tiešsaistes banku savām pirkumiem. Visas maksājuma darījumus, kas tiek veikti SIA “Dokers” tiešsaistes veikalā, ir droši, un garantēta maksātāja datu pilnīga aizsardzība. Skaidrā naudā var maksāt tikai iegādājoties produktus mūsu vietā.

  Vai es varu pats izņemt granulas no rūpnīcas?

  Klientiem ir iespēja iegādāties granulas mūsu tiešsaistes veikalā un pašiem izņemt tās no mūsu rūpnīcas, kas atrodas adresē Institūta iela 1b, Salaspils, Salaspils pilsēta, Salaspils novads, LV-2169. Bet pirms tam jums jāzvana pa numuru +371 27880012, lai vienotos par izgādes laiku. Maksājumu par granulu iegādi var veikt tiešsaistē veikalā, un tad jūs varat paši saņemt produktus mūsu vietā; skaidrā naudā samaksu pieņems tikai pasūtot mūsu vietā.

  lvLatvian