Kvalitāte

Uzņēmumā DOKERS LTD mūsu nelokāmā apņemšanās ir piegādāt augstākā līmeņa koka izstrādājumus, tostarp granulas, briketes, saplāksni un citus. Atbilstoši tādiem sertifikātiem kā EN+1A, EN+2A, FSC un PEFC, mūsu ekoloģiskie piedāvājumi liecina par izcilu kvalitāti un ilgtspējību.

Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību:

Sertificēts pārākums: mūsu produktiem tiek veikts stingrs kvalitātes novērtējums, kas lepojas ar cienījamiem sertifikātiem, kas apliecina mūsu tiekšanos pēc izcilības.

Videi atbildīga prakse: izmantojot videi draudzīgas metodikas, kas ir saskaņotas ar FSC, PEFC standartiem un iegūstot prestižo EN+1A sertifikātu, mūsu ražošanas procesi ir par ilgtspējības čempionu.

Uz klientu vērsta pieeja: apmierinot vairumtirgotāju, mazumtirgotāju un uzņēmumu īpašās vajadzības, mūsu koka izstrādājumi nodrošina nepārspējamu kvalitāti un uzticamību, par prioritāti izvirzot klientu apmierinātību.

ENplus® A1

ENplus sertifikācija ir starptautisks standarts, kas nosaka prasības un kvalitātes standartus koksnes granulu ražošanai un piegādei. Šis standarts ir izstrādāts, lai garantētu granulu atbilstību augstiem kvalitātes un ilgtspējības kritērijiem no pašas ražošanas līdz gala patērētājam.

Lai iegūtu “ENplus A1” sertifikātu, granulu ražotājiem ir jāievēro stingri noteiktas prasības un jāpilda kvalitātes standarti. Tas ietver visus aspektus, sākot no izejvielu izvēles un granulu ražošanas procesa līdz piegādes un izplatīšanas ķēdei. Koksnes granulu atbilstība šim sertifikātam ir garantija klientiem par augstu kvalitāti un uzticamību produktu iegādē.

Skatīt vairāk

FSC ® (licences numurs FSC-C111696)

Forest Stewardship Council® (FSC®) ir ievērojama starptautiska organizācija, kas tika dibināta ar mērķi risināt būtiskus globālus jautājumus saistībā ar meža resursu pārvaldību un ilgtspējību. FSC® tika nodibināts ar iesaistīšanos dažādu ieinteresēto pušu, tai skaitā vides un sociālo organizāciju pārstāvju, meža īpašnieku un kokapstrādes uzņēmumu pārstāvju no visas pasaules. Šo organizāciju pamatmērķis ir veicināt sociāli izdevīgu un ekonomiski dzīvotspējīgu meža apsaimniekošanu, ņemot vērā stingras vides un sociālās prasības.

FSC® veicina mežu ilgtspējīgu apsaimniekošanu, izstrādājot un uzraudzot standartus, kas nodrošina, ka mežu resursi tiek izmanto tiem ekoloģiski draudzīgā veidā, ievērojot cilvēku tiesības un sociālos aspektus. Tās sertifikācijas sistēma ir plaši atzīta un izmanto pasaulē, un tā nodrošina iespēju identificēt un iegādāties produktus, kas ražoti no meža resursiem, kuriem ir piešķirta FSC® sertifikācija.

FSC® sertifikācija uzskatāma par efektīvu rīku, lai veicinātu ilgtspējīgu meža resursu pārvaldību un uzņēmumu atbildību pret vidi un sabiedrību. Tā veicina ilgtspējīgu mežsaimniecību, kurā tiek ņemti vērā meža ekoloģiskie, sociālie un ekonomiskie aspekti, sniedzot iespēju mūsu planētai saglabāt svarīgus mežu resursus nākamajām paaudzēm.

Skatīt vairāk

Atklājiet mūsu augstākās kvalitātes koka izstrādājumus DOKERS LTD. Sazinieties ar mums, lai šodien izpētītu vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības vai biznesa partnerības iespējas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā granulas?

Jūs vienmēr varat atrast pašreizējo granulu cenas mūsu tiešsaistes veikalā vietnē https://www.dokers.lv

Vai granulu cena ietver PVN?

Granulu cena, kas tiek rādīta pirms produkta pievienošanas grozam, neietver PVN. Granulu iegādei ir trīs PVN likmes:

 • 0% – juridiskām personām, kas ir PVN maksātāji;
 • 12% – fiziskām personām;
 • 21% – juridiskām personām, kas nav PVN maksātāji.

Atbilstošā PVN likme tiks piemērota iepirkumu grozā, kad klientam norādīs savu statusu.

  Vai granulas ir pieejamas?

  Ja mūsu tiešsaistes veikalā ir iespēja iegādāties granulas un nav paziņojuma, kas norāda, ka granulas ir izpārdotas, tad tās ir pieejamas, un jūs varat droši veikt pasūtījumu.

  Cik ilgi notiek granulu piegāde?

  Granulu piegādes laiks ir mainīgs un atkarīgs no pieprasījuma un sezonas. Pavasarī un vasarā piegāde var ilgt no 5 līdz 10 darba dienām, bet rudenī un ziemā tas var aizņemt līdz pat 15 darba dienām. Bet lielākoties mūsu loģistikas uzņēmums to piegādā šajos 5-10 dienās.

  Cik maksā piegāde?

  Piegādes izmaksas būs redzamas iepirkumu grozā un tiks aprēķinātas automātiski, ņemot vērā vēlamo granulu daudzumu un precīzo piegādes adresi (pastkoda norāde ir obligāta).

  Cikas daudz granulu var piegādāt vienā automašīnā?

  Vienā piegādē ir iespējams pārvadāt no 1 līdz 10 granulu paletes. Ja pasūtījumā ir vairāk nekā 10 paletes, tiks nodrošinātas divas automašīnas piegādei.

  Kāda veida automašīna veic piegādi?

  Automašīna, kas ierodas piegādes vietā, ir aptuveni 12 tonnu svars, 9 metri garš, 2,45 metri plats un 4 metri augsts. Transportlīdzeklis ir aprīkots ar pacēlāju, lai izkrautu paletes no automašīnas, un paletes riteņiem, lai pārvietotu tās no pacēlāja. Lūdzu ņemiet vērā, ka vadītājs pārvietos paletes tikai 5 metru attālumā no automašīnas atrašanās vietas.

  Kas jānodrošina veiksmīgai piegādei?

  Ja nav iespējams piegādāt kravu saņēmēja vainas dēļ, tiks uzskaitīti izdevumi preces atgriešanai tuvākajā Schenker terminālā.
  Ceļā nedrīkst būt ierobežojumi svara ziņā. Standarta piegāde tiek veikta ar transportlīdzekļiem, kuru pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Ja klientam ir ierobežojumi attiecībā uz piekļuves ceļa platumu vai augstumu, ir iespēja izvēlēties:

  • Piegādi sadalīt un veikt ar automašīnu, kuras pilnais svars nepārsniedz 5 tonnas un var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus. Klientam radīsies papildu piegādes izmaksas (50% no kopējām piegādes izmaksām par katru papildu braucienu).
  • Piegādi ar autobusu, kurš var nodrošināt 2 tonnu piegādi vienlaikus, pārkraujot terminālā un veicot paletes iepakošanu. Klientam ir iespēja izvēlēties manuālu iepakošanu, jo vienas vienības svars nedrīkst pārsniegt 500 kg.

  Ir svarīgi, lai piegādēm uz privātmāju rajoniem vadītājam būtu iespēja izbraukt no piegādes vietas. Tas nozīmē drošu pagriešanās manevru veikšanu vai izbraukšanu pretējā pusē (neizmantojot atpakaļskatu).
  Saņēmējam ir jāatbild uz vadītāja zvaniem.
  Piegādes nav paredzēts manipulators.
  Piekļuves ceļam un vārtu platumam jābūt vismaz 4 metriem. Ceļa segumam jābūt stabiliem un stingriem, lai droši uzņemtu kravas transportlīdzekli, kura pilnais svars pārsniedz 10 tonnas.
  Lūdzu pārliecinieties, ka zemākašu zari neaizkavē automašīnas piekļuvi. Ziemā ceļa piekļuvei jābūt attīrītai.
  Piegādēm uz privātmāju rajoniem ir jānodrošina pietiekami liela, atvērta zona kravas transportlīdzekļa manevrēšanai.
  Lai izkrautu paletes no automašīnas, ir nepieciešams stabils grunts segums, uz kura var izmantot paletes riteņus, lai pazeminātu paletes. Ja izkraušanas vieta ir ar zāli, grantiņu vai smilšu segumu, lūdzu sagatavojiet stingru materiālu (dēļi, metāla/ koka plāksnes u.c.), uz kura paletes var novietot.

  Vai vadītājs ienesīs granulas telpā?

  Piegādes pakalpojumā nav iekļauts granulu ienesīšana telpā, un šo pakalpojumu nevar pasūtīt.

  Kā tiks informēts pasūtījuma piegāda?

  Dienā, kad jūsu pasūtījums tiek nodots kurjeram, jūs saņemsiet SMS no DB Schenker uz norādīto tālruņa numuru pasūtījumā. Atverot saņemto ziņojumā nosūtīto tīmekļa saiti, jūs varat apstiprināt piedāvāto piegādes datumu vai izvēlēties ērtāku. Piegādes dienā vadītājs zvanīs 1 stundu iepriekš pirms ierašanās. Šajā dienā jums jāgaida kurjers.

  Kā varu veikt samaksu par granulu pasūtījumu?

  Tiešsaistes veikalā jums ir iespēja samaksāt ar kredītkarti vai izmantot tiešsaistes banku savām pirkumiem. Visas maksājuma darījumus, kas tiek veikti SIA “Dokers” tiešsaistes veikalā, ir droši, un garantēta maksātāja datu pilnīga aizsardzība. Skaidrā naudā var maksāt tikai iegādājoties produktus mūsu vietā.

  Vai es varu pats izņemt granulas no rūpnīcas?

  Klientiem ir iespēja iegādāties granulas mūsu tiešsaistes veikalā un pašiem izņemt tās no mūsu rūpnīcas, kas atrodas adresē Institūta iela 1b, Salaspils, Salaspils pilsēta, Salaspils novads, LV-2169. Bet pirms tam jums jāzvana pa numuru +371 27880012, lai vienotos par izgādes laiku. Maksājumu par granulu iegādi var veikt tiešsaistē veikalā, un tad jūs varat paši saņemt produktus mūsu vietā; skaidrā naudā samaksu pieņems tikai pasūtot mūsu vietā.

  lvLatvian